Міжнародний фестиваль "Маріупольська книжкова толока" проходитиме в Маріуполі

11.04.2018 14:30:00

Міжнародний фестиваль "Маріупольська книжкова толока" проходитиме в Маріуполі.
 
У рамках заходу до Маріуполя завітають відомі українські письменники, митці, науковці та громадські активісти. На Маріупольській книжковій толоці працюватиме більше 10 локацій з презентаціями, майстер-класами, літературними читаннями, музичними та відеопоказами.
 
За словами  директора міжнародного фестивалю "Маріупольська книжкова толока" Ігора Гармаша, такий фестиваль організатори вже проводили у Запоріжжі.
 
"Цього року ми вирішили провести фестиваль у вас. Ми хочемо довести, що Маріуполь – це осередок культури та туризму. Хочемо довести, що тут безпечно і місто розвивається", - зауважив Ігор Гармаш.
 
Програмний директор фестивалю Олена Заставна обіцяє жителям та гостям міста насичену програму. Будуть проходити зустрічі з відомими письменниками, тематичні дискусії, майстер-класи, музичні та театральні літературні постановки. На фестиваль завітають відомі митці, спеціалісти з урбаністики та туризму. Для дітей працюватиме дитячий простір "Книголісся", а для підлітків – майстер-класи з робототехніки.
 
"Свою участь у фестивалі підтвердили участь Юрко Іздрик, Дара Корній, Роман Коляда. На фестиваль масово їхатимуть книжкові видавництва. Завітає Український інститут книги. Гості зі Львова, Харкова, Запоріжжя та інших великих міст", - розповідає Олена Заставна.
 
"Маріупольська книжкова толока" проходитиме в СК "Іллічівець" 14 та 15 квітня з 10.00 до 19.00.
 
Міжнародний фестиваль "Маріупольська книжкова толока" став можливим завдяки підтримці Агентства з міжнародного розвитку USAID. Його партнерами є Маріупольська міська рада, Маріупольський державний університет, Маріупольська спілка молоді, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека, мережа бібліотек Маріуполя, ініціативна група "Місто щасливих людей" та ін.
 

Поделиться с друзьями

Присоединяйтесь к нам