В Маріуполі пройде Другий фестиваль музичного мистецтва "Mariupol Classic"

02.08.2019 16:00:00

В рамках реалізації гранту Українського культурного фонду з 30 серпня по 8 вересня в Маріуполі пройде Другий фестиваль музичного мистецтва "Mariupol Classic". Про це повідомляє Департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради.
 
Це єдиний фестиваль професійного класичного мистецтва у Донецькій області. Основна мета фестивалю - залучення до Маріуполя видатних митців, класичних музикантів з усієї України, привернення до міста уваги творчої інтелігенції України,  виховання у регіоні  покоління слухачів, що цінують та розуміються на класичному мистецтві, промоція  міста, як духовного та культурного центру Приазов’я з власним мистецьким надбанням, перетворення Маріуполя на тиждень на центр академічного мистецтва,.
 
Відкриття Фестивалю “Mariupol Classic” відбудеться 30 серпня о 19.00 на головній площі міста, де просто неба відбудеться концерт збірного симфонічного оркестру з різних міст України, під диригуванням Заслуженого діяча мистецтв України Василя Крячка  . Ведучий відкриття фестивалю  актор та телеведучий телеканала Україна  - Олег Панюта, спеціальні гості фестивалю: соліст Національної філармонії України  -  Олександр Чувпило (тенор) та Заслужена артистка України, солістка Національного академічного театру  оперети Валерія Туліс (сопрано). Концерт триватиме дві з половиною години, в програмі  якого буде виконано всесвітньо відомі шедеври класичного мистецтва, оперні арії, вокальна українська класика та інше.
 
Фестиваль триматиме  цілий тиждень. В рамках проекту до міста Маріуполь приїдуть з концертами: Дніпровський академічний театр опери та балету  з легендарною балетною виставою "Ромео та Джульєтта" у виконанні артистів балетної трупи та у супроводі живого симфонічного оркестру; Національна заслужена капела бандуристів, під управлінням  Юрій  Курача - доцента національної музичної академії ім.Чайковського, народного артиста України; видатний  струнний квартет "Кiev Mozart Quartet" з сумісним концертом з легендарним піаністом Антонієм Баришевським, лауреатом понад 20 міжнародних конкурсів, декількох всеукраїнських конкурсів та одним з найкращих контрабасистів України -  Дмитро Третяком; Академічний симфонічний оркестр Луганської філармонії (м.Сєверодонецьк) під диригуванням Назара Яцківа; видатна родина музикантів-віртуозів Шутко, з власною програмою Неперевершені; студенти Київської Національної академії музики ім. П.І.Чайковського з концертом класичної гітарної музики. Закриється фестиваль 8-го вересня у приміщенні камерної філармонії шоу програмою "Симфо Шоу", у виконанні симфонічного оркестру Дніпровського академічного театру опери та балету.
Присоединяйтесь к нам