В рамках празднования Дня знаний, в Театральном сквере состоится концертная программа

02.09.2019 13:05:00

Сегодня, 2 сентября в рамках празднования Дня знаний, в Театральном сквере пройдет масштабная концертная программа "Молодежный дневник", сообщает пресс-служба Мариупольского горсовета.
 
Творческие коллективы ДК "Молодежный" подарят мариупольцам отличное настроение. В программе танцевальные и песенные номера. Начало концерта в 16:00.
 
Организаторы приглашают всех отметить первый учебный день и зарядиться драйвовым настроением на весь год.
 
С началом учебного года поздравил также юных мариупольцев городской голова Вадим Бойченко:
 
"Дорогі школярі, студенти, їхні батьки та педагоги! Вітаю вас з початком нового навчального року!
 
З першим дзвінком відкривається наступна сторінка життя. Вона буде насичена знаннями, яскравими подіями і новими перемогами. Найбільш значущим цей рік буде для першокласників, випускників та студентів. Одні - поринуть у захоплюючий світ знань, інші - визначаться з вибором майбутньої професії. У цьому їм допоможуть наші талановиті педагоги і люблячі батьки.
 
Сьогодні Маріуполь стрімко розвивається заради молоді. За вами майбутнє нашого міста та країни. Тому ми будуємо Маріуполь - нових можливостей. Створюються сучасні умови навчання, з'являються місця-магніти, розвивається IT-сфера, відкриваються нові університети і проводяться фестивалі національного рівня.
 
Я бажаю вам цілеспрямованості та успіхів. Нехай цей навчальний рік дасть яскраві емоції, позитивний досвід і вірних друзів. Педагогам - сил, натхнення та подяки учнів!"
 
 
Присоединяйтесь к нам