На Херсонщині поховали Едуарда Шахова, який загинув від кулі ворожого снайпера на Донбасі (ФОТО)

09.09.2019 14:10:00

На Херсонщині поховали Едуарда Шахова, який загинув від кулі ворожого снайпера на Светлодарській дузі.
 
Понад 400 людей прийшли до будинку культури, у селищі Долинське, що на Херсонщині, щоб попрощатись із тілом загиблого воїна. Віддати останню шану молодшому сержанту Шахову прибули бойові побратими, волонтери, представники Херсонської обласної державної адміністрації, односельчани та просто небайдужі українці. 
 
Едуард Шахов з позивним «Шах» був вправним воїном, служив в окремому загоні спеціального призначення «Азов» з літа 2015 року, був командиром відділення в третій роті другого батальйону. Боєць, який здобув фах парамедика, маючи на меті рятувати від смерті своїх побратимів, загинув від поранення, несумісного із життям.
 
Кожному, хто знав Едуарда за життя, звістка про його загибель принесла біль і розпач. 
 
З поминальним словом виступив побратим загиблого «В’юн»: «Він був безстрашний і дуже мужній. Він завжди був готовий захищати своїх. В одному бою, коли розпочався ворожий обстріл, Шах сказав нам залишатися в укритті, а сам схопив кулемет і пішов відстрілюватися. Ми, звичайно, не залишили його в тому бою. Але він був такою людиною, був готовий віддати життя, прикриваючи інших!». 
 
У супроводі військового оркестру героя поховали на місцевому кладовищі у рідному селі.
 
«Це дуже велика втрата як для підрозділу, так і для всієї України. Ми пишаємося тим, що такий воїн служив у наших рядах. Потрібно, щоб пам`ять про нього, про його вчинки, його поведінку залишалася у наших серцях», - промовив заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Андрій Короленко.
 
Вадим Вигінний
 















Присоединяйтесь к нам