Маріупольські танкісти відзначають своє професійне свято (ФОТО)

09.09.2019 16:15:00

Маріупольські танкісти пройшли Широкіне i сьогодні продовжують зростати професійно.
 
Кожну другу неділю вересня в Україні своє професійне свято відзначають бійці-танкісти, роль яких у теперішні дні війни на Сході важко недооцінити.
 
Під час формування знов створеної Національної гвардії України у 2014 році, до її складу увійшли танкові підрозділи. Танкова рота окремого загону спеціального призначення військової частини 3057 було сформовано 21 січня 2015 року. На початку свого заснування підрозділ отримав назву «Холодний Яр», на честь славного історичного періоду визвольних протистоянь.
 
Одразу після сформування батальйону, азовські танкісти вирушили на навчання до Харкова для інтенсивного злагодження екіпажів та проходження одиночної підготовки. В останні дні зими 2015 року бійці повернулися до частини та приступили до виконання бойових завдань на передовій, де проявили себе найкращим чином.
 
Вже у лютому 2015 року ОЗСП військової частини 3057 Національної гвардії України, за участю бойових машин підрозділу, здійснив успішну наступальну операцію, в ході якої було звільнено п’ять населених пунктів. Головним здобутком українських вояків став контроль за висотами на заході Широкиного. Лінію фронту, що проходила фактично по околицях Маріуполя, було переміщено на 20 км, в результаті чого місто було убезпечено від артобстрілів.
 
Сьогодні танковий підрозділ військової частини 3057 зріс як чисельно, так і професійно. Танкісти-гвардійці тренуються, беруть участь у змаганнях та щодня продовжують вдосконалювати свої знання у роботі з залізними бойовими велетнями.
 
Особовий склад та командування військової частини 3057 вітає наших бійців-танкістів та кожного причетного українського воїна до цього свята!  Бажаємо йти до нових звершень та бути непереможними!
 
Капітан Вадим ВигіннийПрисоединяйтесь к нам