Ікона святого Миколая Чудотворця прибула до гвардійців в Маріуполь (ФОТО)

30.12.2020 16:00:00

Ікона святого Миколая Чудотворця прибула до гвардійців в Маріуполь, повідомляє пресслужба Східного територіального управління Національної гвардії України.
 
Заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Павло Основенко та капелан військової частини 3057 отець Любомир з самого початку війни відвідують наших бійців на Сході країни. Цьогоріч військові капелани також вирушили до позицій в районі проведення Операції об’єднаних сил, щоб благословити наших воїнів на добрі справи.
 
Напередодні новорічних свят, отець Павло із чудотворною іконою з духовною місією завітав і до військової частини 3057, де разом з отцем Любомиром, представники духовенства відслужили молебень та благословили гвардійців частини.
 
Як відомо Святий Миколай за життя опікувався воїнами, мандрівниками, допомагав бідним у скруті, він вважається покровителем дітей, моряків, торговців та лучників. 
 
Зазвичай ікона знаходиться у храмі Святих Антонія та Феодосія Печерських, настоятелем якого є отець Павло.
 
"Ікона у храмі з’явилася ще у 1995 році, але частинка мощів, яку мені подарувало французьке духівництво, була розміщена у 2007. В іконі встановили срібний медальйон, там і зберігаються мощі святителя", - зазначив отець Павло.
 
Проведені молитовні обряди, щире Боже Слово, зцілюють душі військовослужбовців та надихають кожного на сумлінне виконання свого військового обов’язку із захисту Батьківщини, зміцнюють надію на якнайшвидше звільнення нашої рідної землі від ворога. 
 
Після Богослужіння всі гвардійці мали можливість прикластися до ікони із мощами Православного Праведника, загадати бажання для себе та своїх рідних і близьких.
 
Маріуполь-Експрес


Присоединяйтесь к нам