Архиепископ Донецкий и Мариупольський просит оказать посильную помощь приюту для пристарелых

24.09.2019 08:20:00

Архиепископ Донецкий и Мариупольський Православной церкви Украины Сергий (Горобцов) просит всех неравнодушных оказать посильную помощь приюту для одиноких пожилых людей и инвалидов при Донецкой епархии ПЦУ. Свое обращение архиепископ разместил на своей Фейсбук-странице.
 
"Дорогі брати і сестри. Вже 20 років наша Донецька єпархія ПЦУ має притулок, у якому мешкають самотні літні люди, інваліди та тяжкохворі, від яких відмовилися рідні. Будинок милосердя розташован у с. Греково-Олександрівка Тельманівського (Бойківського) району Донецької області. Мешканці і обслуговуючий персонал кожного дня чують вибухи, бо неподалік ідуть справжні бойові дії. Ми спостерігаємо, як піднялися ціни на овочі, молочні вироби та інш. Особливо виросла ціна на вугілля. Є велика небезпека залишитися на опалювальний сезон без тепла і їжи. Нажаль, за рахунок війни на сході України, ми зараз не маємо спонсорів і вже п`ять років звертаємося до віруючих добрих людей про допомогу. Завжди перед осінніми холодами нашому хоспісу присилали благодійну допомогу. І зараз ми дуже потребуємо підтримки від небайдужих українців. Всього раз на рік ми просимо допомогти мешканцям притулку", - пишет архиепископ.
 
Архиепископ уточняет, что приюту требуется: картопля-3 тн., цибуля - 500 кг, морква - 200 кг, буряк - 200 кг, олія - 50 кг, мівіна (без обмеження), консерви в металевих банках, миючи засоби для посуду, підлоги та санвузлів, памперси, а також ліки від високого тиску, проти простуди, знеболюючи.
 
Особо выделена просьба помочь с углем, которого нужно 20 т.
 
"Кому краще пожертвувати копійчину, то надаємо картку «Приватбанк» на Горобцова Сергія Вя’чеславовича: 4149 6293 9479 4432. Продукти можна надіслати у Маріуполь на "Нову Пошту" 1 або 2 відділення; телефон отримувача 050-478-60-81 Горобцов С.В. Вірю, що у нас багато друзів. Разом допоможемо перезимувати в теплі і комфорті нашим стареньким християнам. Бо колись і ми будемо літніми людьми. І Господь нас не залише. Дякуємо за Ваше милосердя! З повагою архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій", - отмечается в сообщении.
 Присоединяйтесь к нам